Hałas Miasta vol. 4

Hałas miasta CWG

 

 

HAŁAS MIASTA to muzyczny puls Gliwic. Wsłuchaj się w tętno miasta i dopasuj do niego swój puls! 

Ministerstwo Śledzia i Wódki GliwiceWiewiórka Na Drzewie i stowarzyszenie Cała Naprzód mają zaszczyt zaprosić na czwartą edycję wydarzenia Hałas Miasta. Już po raz drugi Hałas Miasta wychodzi na ulice by jeszcze lepiej poczuć tętno miasta i trafić do jego mieszkańców. Zeszłoroczna formuła koncertu na ulicy Średniej sprawdziła się w 100%. Cel i idea całego przedsięwzięcia od czterech lat pozostają niezmienione. Gwarantujemy dużo dobrej, różnorodnej muzyki, radość płynącą z muzyki i wyśmienite towarzystwo. Za sprawą tego wydarzenia chcemy dać Wam dobrą rozrywkę, ale także promować lokalną kulturę i integrować naszą lokalną społeczność. Hałas Miasta to nie tylko muzyka, wspaniali ludzie i dobra zabawa. To także pomoc potrzebującym. Po raz czwarty Hałas Miasta zagra dla ośmioletniej już Ani Urban. 

ZAGRAJĄ:

Wiewiórka Na Drzewie
www.facebook.com/wiewiorkanadrzewie
https://www.youtube.com/watch?v=zJDMhe6rPKI

Skorup
https://www.facebook.com/SkorupMaxFlo
https://www.youtube.com/watch?v=rye-0CXcO6c

Glass Ballerina
https://www.facebook.com/g.ballerina
https://www.youtube.com/watch?v=mnldxCBxX6k

MIEJSCE:
- ul. Średnia w Gliwicach (koło Ministerstwo Śledzia i Wódki Gliwice) – koncert plenerowy

START: 
18.00 

WJAZD:
- Free – do każdego zakupionego podczas imprezy napoju oraz jedzenia doliczona będzie złotówka, która zostanie przekazana na dalsze leczenie i poprawę komfortu życia małej Ani Urban. Będą też licytacje, zbiórka do puchy oraz stoisko z gadżetami i płytami Hałas Miasta – wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przekazane Ani.

CEL: zbieramy środki na zakup nowego gorsetu i sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Aneczka Urban

ANIA URBAN: 
Ania urodziła się 24.04.2008 z przepukliną oponowo - rdzeniową oraz z zespołem Arnolda-Chiari. W swoim życiu przeszła wiele operacji, zarówno w Polsce jak i Niemczech. Operacje te umożliwiły w miarę normalne funkcjonowanie Ani. Aby utrzymać ją w tym stanie potrzebne były ortezy – udało się je zakupić m.in. dzięki stowarzyszeniu Cała Naprzód i organizowanych wydarzeniach (Niedzielna Liga Futsalu oraz Hałas Miasta). Dzięki nim możliwe jest pionizowanie Ani, co jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania i rozwoju organów wewnętrznych oraz wzmocnienia układu kostnego przez co zmniejsza się ryzyko wystąpienia osteoporozy. Ania ma już 8 lat i właśnie kończy pierwszą klasę. Jednak jej choroby: przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, skolioza nie pozwalają o sobie zapomnieć. Stan kręgosłupa Ani niedawno się pogorszył. Skolioza z ok. 20 stopniowej zmieniła się w ponad 40. Dlatego też aby uniknąć kolejnej kosztownej i trudnej operacji potrzebny jest nowy gorset, a także ortezy na nóżki i pionizator. Oprócz tego Ania chciałabym pojechać pierwszy raz na turnus rehabilitacyjny, który mógłby w znacznym stopniu poprawić jej stan zdrowia. 

Więcej o Ani przeczytacie na jej profilu: https://www.facebook.com/pages/Aneczka-Urban/437289503005847?fref=ts

NASZ HYMN: 
https://www.youtube.com/watch?v=McU5mKmxV58