O nas

Czeszki Wakepark Gliwice

baner o nas

 

Czeszki WakePark znajduje się na terenie ośrodka wypoczynkowego Czechowice w Gliwicach. To najdłuższy wyciąg dwumasztowy oparty na systemie Sesitec 2.0 w Europie. Umożliwia on pływanie aż po 280-cio metrowym torze, wzdłuż którego można spróbować swoich sił na przeszkodach renomowanej polskiej firmy Wakepro w różnych kombinacjach.

 

POMYSŁ NA OTWARCIE WAKEPARKU W GLIWICACH ZRODZIŁ SIĘ Z POTRZEBY ZNALEZIENIA LETNIEJ ALTERNATYWY DLA SNOWBOARDU ORAZ Z PASJI JAKA POŁĄCZYŁA GRUPĘ ZNAJOMYCH. NASZYM CELEM JEST STWORZENIE W GLIWICACH LIFE-STYLOWEJ MIEJSCÓWKI I SPOŁECZNOŚCI MIŁOŚNIKÓW TEGO SPORTU.

Oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu: deski, pianki, kaski, dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji wiekowych, wagowych oraz umiejętności, a także zakup sprzętu marki Goodboards i DUP Wake.

Dodatkowe atrakcje jakie czekają na miejscu to między innymi minirampa TechRamps, batut, trickboardy, slackline i wiele innych niespodzianek

 

 

baner o nas 3

 

Przeszkody WAKEPRO

Kiker - M

Kiker - L

Butter Box - 16m

Custom Up Pipe - 8m

 

Czeszki Wake Park to miejsce, gdzie sport spotyka się z ryzykiem i adrenaliną, a atmosfera tego miejsca rodzi dużo pozytywnej energii  i satysfakcji.  U nas przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Jeśli jesteś świeżakiem  i chcesz spróbować, szukasz letniej alternatywy dla zimowych wypadów na snowboard lub narty, nie wystarcza ci kite i windsurfing, lub zwyczajnie chcesz podszkolić swoje sztuczki na wodzie- to miejsce dla Ciebie.

baner o nas

Podziel się swoją pasją z innymi i poznaj ludzi, którzy podzielą Twoją pasję. Tutaj w pod okiem czujnej i profesjonalnej obsługi, podszkolisz swoje umiejętności oraz spędzisz aktywnie czas w przyjaznej  atmosferze sportowej rywalizacji.