Relacja z otwarcia Wakeparku

14 czerwca świętowaliśmy oficjalne otwarcie Wakeparku w Gliwicach.

Mimo pogody ludzi nie brakowało, prawie każdy kto wyraził chęci miał okazję spróbować swoich sił na dziewiczym torze. Początkujący mogli zakosztować przygody z wakeboardingiem pod okiem zaprzyjaźnionych, doświadczonych rider'ów, którzy chętnie służyli radą 😉 Natomiast doświadczeni zajawkowicze katowali przeszkody! Znalazło się też paru początkujących śmiałków, których poniósł żywioł i z przeszkodami też sobie poradzili- GRATULUJEMY!

Po południu odbyły się zawody dla amatorów,
w kategorii CHŁOPY bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Śnieżek zajmując pierwsze miejsce na podium i zgarniając Toyotę GT 86 na weekend. Na drugim najmłodszy z uczestników Bartosz Szumilas, natomiast trzecie miejsce na podium zajął zawodnik Dawid Łobos.Najlepszą glebę zaliczył dr Marcin Pilarczyk, jego studenci na pewno pękają z dumy! 😉photo2

 

W kategorii BABY, kolejno uplasowały się Zuzanna Smykała, Julia Kindrat i Dominika Gawełczyk. Gratulujemy dziewczynom odwagi i zacięcia! 
photo1 (1)

 

W międzyczasie można było potrenować na minirampie oraz poćwiczyć sztuczki na trickboardach.

Wieczorem uraczyliśmy gości pieczonym dzikiem i winem. Dodatkowo akustyczny koncert gwiazdy wieczoru- Wiewiórki na Drzewie, wprowadził wszystkich w sielankowy nastrój więc zabawa rozkręciła się na dobre!

Następnego dnia, zanim zdążyliśmy się dobrze pozbierać, od rana ludzie ustawiali się w kolejce do pływania. Domyślamy się więc, że się podobało!

Zapraszamy codziennie i dziękujemy za udane otwarcie sezonu na Czeszkach!

Ekipa CWG