Czeszki WakePark

Czeszki WakePark znajduje się na terenie ośrodka wypoczynkowego Czechowice w Gliwicach. Będzie to najdłuższy wyciąg dwumasztowy oparty na systemie Sesitec 2.0 w Europie. Umożliwi on pływanie aż po 280-cio metrowym torze, wzdłuż którego będzie można spróbować swoich sił na przeszkodach w różnych kombinacjach. Planujemy zacząć naszą przygodę od Kickera w wersji „M” i "L" oraz Butterbox’a 16 metrów 

Zapraszamy wszystkich początkujących jak i zaawansowanych riderów pragnących podszkolić swoje umiejętności. Gwarancję bezpieczeństwa wyciągu zapewnia firma Sesitec, która dzięki zaawansowanej technologii i wieloletniemu doświadczeniu wypracowała sobie wysoką renomę w produkcji wyciągów systemu 2.0.

Oferujemy możliwość wypożyczenia sprzętu: deski, pianki, kaski, dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji wiekowych, wagowych oraz umiejętności, a także zakup sprzętu marki DUP Wake.

Dodatkowe atrakcje jakie czekać będą na miejscu to między innymi minirampa, batut, trickboardy, slackline i wiele innych niespodzianek.